E-mail adresboek van Foudgum

Staat uw e-mail adres er niet bij en wilt u graag worden opgenomen ? Stuur dan even een mailtje of gebruik het reactieformulier.

Bedrijven en organisaties
Basisschool Bernewird te Bornwird    bernewird@pcbo-dongeradeel.nl
Dorpshuis 'de Terpring'    de.terpring@chello.nl
Flauto Nuovo Blokfluitinstituut    mail@diniegoedhart.nl
Historisch Centrum Foudgum    hcf@foudgumonline.eu
IJsbrandmaaskant Tuinontwerp & Advies    info@ijsbrandmaaskant.nl
Informatie webshop Piet Paaltjens Wijn    info@pietpaaltjenswijn.nl
Klusbedrijf J. Heeringa    j.s.heeringa@hetnet.nl
Kunstschilder Peter B. van Houten    atelier@peterbvanhouten.nl
Makelaardij Henk Olivier    info@henkolivier.nl
Manege Hynsteblom    info@hynsteblom.nl
Plaatselijke Commissie    frederikentjallie@hetnet.nl
Stichting Piet Paaltjens    pietpaaltjens@foudgumonline.eu
webmaster Mariakerk Foudgum    grytsjetania@knpmail.nl
Website van Foudgum    info@foudgumonline.eu
 
Oud inwoners
Hiemstra (Gosse en Joukje)    g.hiemstra01@knid.nl
Katje (Pieter)    pieter@katje.info
Katje (Rineke)    rineke@katje.info
Reitsma (Herre en Jetske)    herre.jetske@home.nl
Reitsma (Jetske)    jetskereitsma@home.nl
Sijens (Taeke en Griet)    taeke.griet@gmail.com
Timmermans (Kees en Marieke)    keesenmarieke@knid.nl
Zuidema B. (Beerend)    Beerendzuidema@hotmail.com
 
Persoonlijk
Blom Y. (Yfke)    info@yfkeblom.nl
Boersma (Henk & Akky)    h.a.boersma@hetnet.nl
Bosch (Alina)    alinabosch@wanadoo.nl
Bouma B.(Botsje)    botsjebouma@home.nl
Bouma A. (Anne)    annebouma@home.nl
Bouma J.A. (Jeroen-Anne)    jeroenanne@home.nl
Bouma M. (Miranda)    mirandabouma@gmail.com
Goedhart D. (Dinie)    mail@diniegoedhart.nl
Heeringa (Jaap en Dorytha)    j.s.heeringa@hetnet.nl
Hoenderdal A. van 't (Annette)    annette@vthoenderdal.nl
Houten Peter B. van    atelier@peterbvanhouten.nl
Kingma (Jacob en Atsje)    j.kingma5@kpnplanet.nl
Kloosterman G.R. (Gerben)    gerben@kloosterman.it
Kloosterman W.A.(willemijn)    willemijn@kloosterman.it
Kloosterman W.D. (Wiebe)    wiebe@kloosterman.it
Landman (Jan)- Dijkstra (Ciska)    jan.cisca@home.nl
Maaskant IJ.(IJsbrand)    ijsbrand.maaskant@planet.nl
Möricke (Conny en Peter)    14241@planet.nl
Nobel (Kees & Tineke)    k.nobel@agroplaza.net
Olivier H. (Henk)    info@henkolivier.nl
Rosier (Andries en Tineke)    a.rosier@knid.nl
Rotteveel M. (Martha)    martharotteveel@gmail.com
Rotteveel S. (Sybren)    syberotteveel@hotmail.com
Sibma (Wolter en Anneke)    wolter.sibma@hetnet.nl
Stockmann A. (Anke)    aastockmann@hotmail.com
Tania (Jenne en Grytsje)    fam.tania@planet.nl
Timmermans N. (Nico)    nctimmermans@hotmail.com
Vrieswijk, Sjoerd    smvrieswijk@hotmail.com
Zuidema (Dick en Hendrika)    rjzuidema@home.nl